ייעוץ וליווי SEO

יועץ קידום אתרים SEO

קידום אתרים בגוגל הוא שירות אשר לחשיבותו מודעים מרבית בעלי האתרים, במיוחד בעלי אתרים עסקיים עבורם חשוב במיוחד לשמור על מיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש לאורך זמן. אך למרות המודעות הגבוהה השוררת כיום לחשיבותו הרבה של קידום אתרים מקצועי, רבים טועים לחשוב כי שירותי קידום נדרשים רק לאחר שהאתר כבר "עלה לאוויר" ופועל. בפועל, תהליך ההקמה של אתר חדש, כמו גם העברת אתר קיים לאתר חדש, הם תהליכים אשר המצריכים ליווי צמוד של קידום אתרים מקצועי. מדוע חשוב כל כך ליווי SEO עבור אתר חדש?

הקמת אתר חדש לחלוטין או שדרוג של האתר הנוכחי שלנו והעברתו לאתר חדש מצריכים ליווי SEO צמוד ומקצועי. המונח "SEO" מתייחס לביצוע אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש (SEO – Search Engine Optimization), אך בפועל תהליך אופטימיזציה אשר יהיה אופטימאלי בעצמו צריך להתחיל כבר משלב תכנון האתר, עוד לפני שזה בכלל הגיע לתהליכי ביצוע והקמה בפועל. במקרה של שדרוג אתר קיים נדרשת התייחסות SEO מקצועית הרבה לפני שמבצעים את המעבר, כאשר עדיין מדובר ביוזמה בלבד, שכן במקרים אלו נדרשות פעולות טכניות רבות ותכנון מושכל ומקדים על מנת לשמר את תוצאותיו של הקידום שהושקע באתר המקורי.

מדוע ליווי SEO חשוב כל כך בעת הקמת אתר חדש?
להלן כמה מהנקודות המרכזיות שחשוב להכיר ולקחת בחשבון בהקשר זה בעת תכנון הקמת אתר חדש:

אפיון והגדרת מטרות SEO

כפי שצוין לעיל, ליווי SEO בעת הקמת אתר חדש או שדרוג אתר קיים והעברתו לאתר חדש צריך להתחיל בשלב מוקדם ככל הניתן בשאיפה כאשר עדיין מדובר ברעיון ועוד לפני שמתחילים לפעול טכנית בכיוון הקמתו של האתר החדש.

מעוניינים בליווי SEO לאתר שלכם?
דברו איתי בווטסאפ, בטלפון או במייל.

קרא עוד

אחד היתרונות של היערכות מוקדמת להקמת האתר החדש מנקודת המבט של SEO הוא כי ניתן להכין מסמך אפיון אתר והגדרת יעדים ומטרות SEO, ואנשי המקצוע מתחום קידום האתרים יוכלו לעבור על המסמך ולזהות בו בעיות פוטנציאליות, לערוך שינויים ותיקונים ולהכין את הקרקע לקראת בנייה מושכלת ומוצלחת של אתר אותו יהיה קל ונוח יותר לקדם.

ישנן הרבה מאוד פעולות שניתן לעשות כאשר מתכננים מראש, לפני שמתחילים להקים את האתר בפועל, ויסייעו לאתר להתקדם במעלה תוצאות החיפוש לאחר שיפעל. את מרבית הפעולות הללו יהיה קשה עד בלתי אפשרי להשלים לאחר מכן, כך שמי שמתחיל לתכנן מראש משיג יתרון משמעותי. את מסמך האפיון המעודכן יכול בעל האתר העתידי להגיש לספקים השונים (בוני אתרים, חברות לאחסון אתרים וכו') וכך לייעל ולפשט משמעותית את תהליך ההקמה.

בחירת ספקים להקמת האתר החדש

בנוסף למסמך אפיון מקצועי המתחשב בדרישות SEO עתידיות, ליווי SEO מוקדם עוד משלב הקמת האתר כולל גם סיוע בבחירת הספקים אשר יקימו עבורכם את האתר ויאחסנו אותו. לחברת בניית האתרים שתשכרו, כמו גם השרת עליו מאוחסן האתר וחבילת האחסון הספציפית שתרכשו, השפעה ממשית ומשמעותית על קידום האתר בטווח הארוך, כך שבחירה מושכלת של ספקים מלכתחילה בהתאמה לצרכי האופטימיזציה הייחודיים לו תהפוך את אפשרויות הקידום של האתר בהמשך הדרך לרבות, זמינות ואטרקטיביות יותר.
אופטימיזציה למבנה האתר

סיבה מהותית נוספת להיעזר בשירותי SEO מקצועיים בעת הקמת אתר חדש היא ביצוע אופטימיזציה למבנה האתר עצמו. כידוע,אופטימיזציה למבנה האתר היא חלק אינטגראלי וחשוב בכל תהליך קידום אתרים אורגני באשר הוא, וכמובן שהזמן הטוב ביותר לבצעה הוא בעת הקמת האתר. ניתן כמובן גם לשנות את מבנה האתר בשלב מאוחר יותר, אבל חבל – הזמן שנקדיש לשינוי מבנה האתר לאחר שהוא כבר פעיל הוא זמן יקר בו האתר יהיה מושבת, והעלות של תהליך שכזה תהיה גבוהה יותר מאשר עלות תכנונו באופן אופטימאלי מבעוד מועד. מדוע לבנות אתר אשר אינו אופטימאלי ולשפץ אותו לאחר מכן כאשר אפשר לתכנן אותו בצורה אופטימאלית עבור מטרות SEO מלכתחילה?…

מעבר לאתר חדש ושמירה על הישגי הקידום עד כה

מעבר מאתר קיים לאתר חדש הוא מקרה בו חשוב ליווי SEO ייעודי ומקצועי במיוחד,במידה ומעוניינים לשמור על מה שהושג עד כה בקידום האתר הישן. במקרים רבים עוברים בתי עסק וארגונים לאתרים חדשים לאחר שנים בהם הפעילו וקידמו את האתר הישן, אשר עכשיו הגיע שמנו לשדרוג. אך המעבר אינו כל כך פשוט וטריוויאלי מנקודת מבט של SEO – לא פשוט מקימים אתר חדש וכל מה שהושג בקידום האתר המקורי אוטומאטית עובר אליו מבחינת מקומות בתוצאות החיפוש וכו'. על מנת שזה יקרה יש לבצע התאמות טכניות שונות, לתכנן בצורה טובה את האופטימיזציה של האתר החדש, לבחור ספקים מתאימים לבנייתו ואחסונו וכו'. כלומר –כאשר אתם שוקלים לשדרג את האתר הקיים ולהעבירו לאתר חדש, מומלץ להתחיל בתכנון מפורט מבחינת פעולות SEO, במידה ואינכם רוצים לאבד את מה שהושג בקידום האתר הישן לאורך תקופת פעילותו.

אופטימיזציית תוכן מוקדמת

היבט מרכזי ומשמעותי נוסף בתהליכי האופטימיזציה של אתרי אינטרנט (חדשים וותיקים כאחד) הוא היבט התוכן. אופטימיזציה לתוכן כוללת בחירה נכונה של כותרות ותתי כותרות, שימוש בביטויי מפתח, מספר מילים עבור כל עמוד באתר, הטמעת התוכן באופן אשר יאפשר לגוגל לקרוא אותו כהלכה (דוגמת שימוש בסכמות ותכנים מובנים), בחירת תוכן על פי תוצאות מחקר מילות וביטויי מפתח וכו'.
כאשר מדובר באתר חדש, מומלץ לעשות את האופטימיזציה הזו בשלב כמה שיותר מוקדם, על מנת שלא לבזבז זמן יקר ולהוציא לדרך את תהליך הקידום שלו כמה שיותר מהר. למשל, מומלץ להעלות את האתר לאוויר כבר עם כמה וכמה תכנים שונים, כדאי לבחור תכנים אלו בצורה חכמה (שכן אלו יהיו התכנים הראשונים והיחידים באתר עד שנעלה תכנים נוספים), לקבוע לוח זמנים להעלאת תכנים נוספים וכו'. בקיצור – אין כל סיבה שלא לבצע את האופטימיזציה לתוכן האתר כבר בשלב ההקמה שלו, מה שיכול רק להקל על תהליכי האופטימיזציה והקידום בהמשך הדרך.

בחירת ספקים להקמת האתר החדש

בנוסף למסמך אפיון מקצועי המתחשב בדרישות SEO עתידיות, ליווי SEO מוקדם עוד משלב הקמת האתר כולל גם סיוע בבחירת הספקים אשר יקימו עבורכם את האתר ויאחסנו אותו. לחברת בניית האתרים שתשכרו, כמו גם השרת עליו מאוחסן האתר וחבילת האחסון הספציפית שתרכשו, השפעה ממשית ומשמעותית על קידום האתר בטווח הארוך, כך שבחירה מושכלת של ספקים מלכתחילה בהתאמה לצרכי האופטימיזציה הייחודיים לו תהפוך את אפשרויות הקידום של האתר בהמשך הדרך לרבות, זמינות ואטרקטיביות יותר.
אופטימיזציה למבנה האתר

סיבה מהותית נוספת להיעזר בשירותי SEO מקצועיים בעת הקמת אתר חדש היא ביצוע אופטימיזציה למבנה האתר עצמו. כידוע,אופטימיזציה למבנה האתר היא חלק אינטגראלי וחשוב בכל תהליך קידום אתרים אורגני באשר הוא, וכמובן שהזמן הטוב ביותר לבצעה הוא בעת הקמת האתר. ניתן כמובן גם לשנות את מבנה האתר בשלב מאוחר יותר, אבל חבל – הזמן שנקדיש לשינוי מבנה האתר לאחר שהוא כבר פעיל הוא זמן יקר בו האתר יהיה מושבת, והעלות של תהליך שכזה תהיה גבוהה יותר מאשר עלות תכנונו באופן אופטימאלי מבעוד מועד. מדולסיכום, בזמן הקמת אתר חדש או מעבר מאתר ישן לחדש, ליווי SEO מקצועי הוא יותר צורך הכרחי והשקעה נבונה מאשר מותרות. ליווי מסוג זה יבטיח כי האתר החדש שלכם ייבנה בצורה נכונה ותומכת קידום אורגני, ויחסוך לכם הרבה מאוד זמן, כסף ותסכול בהמשך הדרך. גם אם אתם רק שוקלים להקים אתר חדש או להעביר את האתר הקיים שברשותכם, מומלץ ליצור קשר ולקבל ייעוץ בנוגע לפעולות שניתן ומומלץ לעשות בהקשר של SEO כבר בשלבים הראשונים. לבנות אתר אשר אינו אופטימאלי ולשפץ אותו לאחר מכן כאשר אפשר לתכנן אותו בצורה אופטימאלית עבור מטרות SEO מלכתחילה?…

דילוג לתוכן
בואו נדבר! בואו נדבר! ווטסאפ – 052-8419379 ווטסאפ – 052-8419379
Go to top