מקדמת אתרים - תמי לב
נעים להכיר!

תמי לב - מקדמת אתרים

שמי תמי לב, מקדמת אתרים מוסמכת, בוגרת קורס קידום אתרים. אני עוסקת בתחום משנת 2007 ומנוסה בקידום אורגני, ייעוץ בהקמה ושדרוג אתרים וליווי עסקים מענפים מגוונים.

מה כוללת עבודה של מקדם אתרים בגוגל?

הפעילות המקצועית שלי כוללת ליווי וייעוץ שוטף ומבוססת על ידע עשיר ועדכני כולל ניסיון בהשבחת אתרי תדמית, קטלוג ואתרי סחר אלקטרוני. כמו כן, גם התאמתם לצרכי הגולשים להגדלת קהל הלקוחות והשגת היעדים השיווקיים של העסק. 

תוצר ההשקעה האורגנית הוכיח וממשיך להוכיח היום את כוחו בהגברת התנועה הממוקדת והמכוונת ביותר. לזו תרומה משמעותית לכניסות לאתר ולהגדלת הרווחים של העסק.

השירות שלי כמקדמת אתרים בגוגל מאופיין ביחס אישי, שקיפות ובתחושת שותפות מלאה לתהליך וזה ה"אני מאמין" שלי!

במסגרת הניסיון שצברתי לאורך השנים כמקדמת המלווה אתרים באופן צמוד ולאורך זמן, אני מבינה היטב את החשיבות העצומה מבחינתם של בעלי אתרים של ליווי מקצועי וצמוד. אני מבינה מהם הצרכים של האתר מבחינת קידום יציב וארוך טווח ונמצאת עם האצבע על הדופק בכל הנוגע לתכנים המועלים לאתר ולאתרים חיצוניים. אני דואגת לבצע את כל הפעולות הנדרשות על מנת שהאתר יקודם אורגנית בצורה אמינה ויציבה (על פעולות אלו תוכלו לקרוא כאן בהמשך).

ליווי לאורך זמן של מקדם אתרים

חלק מתפקידי כמקדמת אתרים מקצועית המלווה אתרים לאורך זמן הוא לדאוג לכך שפעולות טכניות שוטפות יבוצעו בזמן. (למשל – העלאת תכנים לאתר ולאתרים חיצוניים, בקרה ובדיקה שוטפת של אפקטיביות הקידום ומילות המפתח המקודמות וכיוצ"ב) אך גם דואגת להשיג עבור לקוחותיי מקומות פרסום אפקטיביים ואיכותיים – אתרים גדולים וחזקים בהם משתלם במיוחד לפרסם כתבות עם קישורים לאתר. לשם כך אני משלבת במסגרת השירות הכולל שאני מציעה גם שירות ספציפי של פרסום מאמרים ורכישת לינקים (קישורים חיצוניים). שירות זה זמין הן כחלק מחבילת הקידום האורגני שאני מציעה והן בנפרד.

כלומר, אם אתם מחפשים אחר שירות קידום אורגני כולל ומלא, אני כמקדמת מקצועית מציעה את החבילה הכוללת, ומסתמכת על הניסיון הרחב והעשיר ביותר האפשרי בתחום. אני פועלת בתחום מימיו הראשונים של עולם הקידום האורגני, אי אז לפני כ 15 שנים. במהלך שנים אלו צברתי את כל הניסיון המקצועי, כמו גם הקשרים האישיים והמקצועיים הנדרשים עם אתרים אחרים. וזאת על מנת לספק לאתר שלכם את חבילת הקידום האפקטיבית ביותר.

מחפשים מקדמת אתרים בראשון לציון? הגעתם למקום הנכון. כיתבו לי ונדבר.

תחומי ההתמחויות
זיהוי קהלי יעד
1. מחקר מילות מפתח
אופטימיזציית תוכן ומבנה
2. אופטימיזציית
תוכן ומבנה
בניית פרופיל קישורים איכותי
3. בניית פרופיל קישורים איכותי

עם מקדם אתרים בגוגל תראה את העסק שלך גדל

התחומים בהם אנו מתמחים הם לב ליבו של עולם הקידום האורגני. התחומים העיקריים בהם אתם רוצים שמקדם האתרים שלכם יתמחה. בתור מקדמת אתרים וותיקה ומנוסה החלטתי להתמקד בשלושת התחומים הללו, שמהווים כאמור תנאי מקדים והכרחי לכל קידום אורגני מוצלח בטווח הארוך.
מה הופך את התחומים הללו לחלק המרכזי והחשוב ביותר בעבודתו של מקדם אתרים מקצועי?

מחקר מילות מפתח – שלב ראשון

קידום אתרים בגוגל הוא משהו שונה לחלוטין מקידום ממומן. הוא מהווה דרך לקדם את האתר בצורה "אמיתית" ויציבה לאורך זמן. לא רק למשך אותה תקופה בה אנו מעוניינים להמשיך ולשלם ישירות לגוגל על מנת שיציג את האתר שלנו בקישורים הממומנים הראשונים המופיעים.
כבעל אתר השואף גבוה, חשוב שתבין שעל מנת לקדם אתר אורגנית בצורה יציבה ואפקטיבית לאורך זמן צריך קודם כל להגדיר תחת אילו ביטויים ומילות מפתח אנחנו רוצים לקדם אותו. זה לא פשוט כמו שזה נשמע. גם אם האתר שלך עוסק בתחום פשוט ובסיסי בו רמת התחרות אינה גבוהה במיוחד, ישנם אינספור ביטויים ומילות מפתח שונות בהן ניתן להתמקד. לא כולן תהיינה יעילות כמו האחרות, אבל כדאי שתבין את החשיבות של מחקר מילים. על מנת להבין מהן המילים והביטויים החשובים והרלבנטיים ביותר בתחום בו עוסק אתר זה או אחר נדרש מחקר מילות מפתח מקצועי מעמיק. יש לאפיין את כלל המילים והביטויים הרלבנטיים.  בתיאום מלא בינך ובין המקדם שבחרת. חשוב לדרג אותם על פי סדר חשיבות פנימי. חשוב שתבחנו ביחד כמה חיפושים מקבלים ביטויים שונים לאורך זמן וכיצד מילות מפתח שונות קשורות אחת לשנייה. ואז להחליט האם ואילו ביטויים ארוכי זנב אנחנו רוצים לקדם ועוד.
את מחקר מילות המפתח רצוי שיערוך מקדם האתרים בשלב כמה שיותר מוקדם, בעדיפות עוד כשהאתר בשלבי הקמה ועדיין ללא תכנים. כך תוכלו להכווין את כתיבת התוכן לאתר על פי תוצאות המחקר שערכנו. כך תוכלו לתת לו את הסיכוי הטוב ביותר לקבל תשומת לב כבר עם העלייה לאוויר. וכך גם תוכלו ולהתקדם אורגנית ביתר קלות ויעילות בהמשך הדרך.

ליצור חוויית גלישה נוחה ואטרקטיבית – אופטימיזציית תוכן ומבנה

"אופטימיזציה" היא אחד הביטויים המרכזיים והחשובים ביותר בעבודתו של כל מקדם אתרים מקצועי. מדובר למעשה בתחום שלם המכיל מטרות שונות ודרכי פעולה מגוונות להשגת מטרות אלו.
תוכלו ביחד לאפיין שתי מטרות עיקריות לתהליך האופטימיזציה לאתר.
הראשונה היא ליצור חוויית גלישה נוחה, נעימה ויעילה עבור הגולשים באתר.
השנייה היא "לתקשר" עם גוגל באופן אשר יגרום לאלגוריתם החיפוש הגדול והמצליח ביותר בעולם להבין בצורה טובה יותר מה יש לאתר שלנו להציע ועד כמה הוא באמת מעניק ערך מוסף לגולשים בו.
על מנת שתוכלו להשיג שתי מטרות עיקריות אלו ינקוט מקדם אתרים מקצועי במספר דרכי פעולה מקצועיות שונות. אופטימיזציית תוכן תעסוק כמובן בתוכן המועלה לאתר. במסגרת האופטימיזציה תרצה לוודא למשל כי אותו תוכן כתוב בצורה קוהרנטית וברורה לקריאה. הסידור של הטקסט באתר מאפשר קריאה נוחה גם ממכשירים ניידים קטנים דוגמת סמארטפונים וטאבלטים ואין באתר כל תוכן המועתק ממקום אחר ברשת ועוד.
אופטימיזציה מבנה כוללת פעולות שונות המבטיחות כי הניווט באתר הוא פשוט ונוח, כי קל להתמצא באתר וכי ההיררכיה של הדפים השונים המרכיבים אותו מסודרת בצורה נכונה. כל זה מסייע לא רק ליצור חוויית גלישה נוחה ונעימה יותר, אלא גם לתקשר עם האלגוריתם של גוגל ולוודא כי הוא "מבין" את הערך של האתר שלנו, את רמתו המקצועית, את מה שהוא מעניק לגולשים וכו'. בהתאם, האלגוריתם יתגמל את האתר ויעלה אותו בעקביות במעלה תוצאות החיפוש.

לבסס את האתר ברשת עם פרופיל קישורים חיצוניים איכותי

תחום ההתמחות השלישי החשוב עבור כל מקדם אתרים מקצועי הוא בנייה של פרופיל קישורים חיצוניים איכותי. למה הכוונה? ובכן, על מנת להתקדם אורגנית במעלה תוצאות החיפוש צריך האתר להיות מקושר בצורה טובה ברשת. הכוונה היא בעיקר לתכנים רלבנטיים לתחום העיסוק של האתר אותם נעלה לאתרים אחרים, ומהם נוציא קישורים לאתר שלנו.
ככל שפרופיל הקישורים החיצוניים יהיה איכותי יותר, כך הוא יסייע לך לקדם את האתר בצורה טובה ומהירה יותר.
מה הופך פרופיל קישורים שכזה ל"איכותי"? למשל, קישורים המפנים אליו מאתרים חזקים אחרים אשר בעצמם נחשבים לאתרים מובילים ואיכותיים בתחומם. קישורים היוצאים ממאמרים שבאמת רלבנטיים עבור גולשים המתעניינים בתחום זה, כלומר, תוכן רלבנטי אשר אינו מבזבז את זמנו של הגולש אלא באמת מסייע לו למצוא ברשת אינפורמציה רלבנטית עבורו.
בניית פרופיל קישורים איכותי משמעותה למקם ולבסס את האתר ברשת, בתחום בו האתר שלך מתמחה ובין אתרים מובילים אחרים. יצירת קישורים רלבנטיים בין האתר לאתרים נוספים היא חלק מהותי ובסיסי בקידום אורגני. בראש ובראשונה מפני שהאלגוריתם של גוגל מעניק לכך חשיבות רבה.  כמובן בצדק, כי מדובר בדרך טובה להבטיח כי גולשים ימצאו את מבוקשם ויגיעו בקלות לתוכן שבאמת רלבנטי עבורם.

לסיכום, עבודתו של מקדם אתרים  או מקדמת אתרים מקצועיים נמדדת כמובן על פי מידת הצלחתו לאורך זמן. כמו גם על פי התחומים בהם הוא בוחר להתמחות ומידת הרלבנטיות שלהם לקידום אורגני מוצלח וארוך טווח. כפי שיוכל לאשר עבורכם כל מקדם אתרים מקצועי, תחומי ההתמחות שהוזכרו כאן הם התחומים המרכזיים והחשובים ביותר בעולם הקידום האורגני.

דילוג לתוכן
בואו נדבר! בואו נדבר! ווטסאפ – 052-8419379 ווטסאפ – 052-8419379
Go to top