קידום אתרי וורדפרס לעסקים

הקמת אתר אינטרנט היא תהליך המצריך חשיבה גם על קידומו העתידי, כמו גם על האופן בו נוכל לעצב ולשנות אותו כרצוננו, לבצע בו פעולות שיסייעו לקדם אותו ויאפשרו לשמור עליו עדכני ועוד. בעוד קיימות מספר פלטפורמות עיקריות שונות מהן ניתן לבחור, וורדפרס היא ללא ספק אחת הרציניות והמקצועיות יותר בהן תוכלו לבחור.

כבעלי עסקים, מדוע מומלץ לשקול ברצינות להקים את האתר שלכם על גבי פלטפורמת וורדפרס ומהם היתרונות של פלטפורמה זו על פני כמה מהמתחרות העיקריות ברשת בכל הנוגע לקידום אורגני של האתר לאורך זמן, ביצוע אופטימיזציה לתוכן ולמבנה האתר ועוד?

מערכת ניהול האתרים המובילה אשר גם ידידותית לקידום אורגני ו SEO
עבור מי שאינו מכיר את "וורדפרס" (WordPress) או רק שמע בעבר את השם ולא יודע מה הקשר בינו לבין האפשרויות העומדות בפנינו בבואנו להקים אתר אינטרנט (או להמיר אתר קיים לפלטפורמה חדשה) – וורדפרס היא מערכת ניהול אתרים, כיום הגדולה והפופולארית ביותר בעולם. דרך מערכת זו ניתן לבנות את האתר ולנהל את והתוכן המופיע בו ביתר יעילות, כמו גם לשנות כמעט כל דבר כראות עינינו, בצורה קלה ואפקטיבית. בהמשך נדון בכמה מהאלטרנטיבות המוכרות יותר לוורדפרס, אז יובהר עד כמה ניהול מלא, קל ואפקטיבי של האתר והתוכן בו הן תכונות חשובות ולא טריוויאליות כלל.

מעוניינים בקידום אתר וורדפרס?
דברו איתי בווטסאפ, בטלפון או במייל.

קרא עוד

בעוד רבים בונים את האתר שלהם באמצעות וורדפרס ואחר כך גם מנהלים אותו ואת התוכן בו באמצעי זה, אתרים רבים אחרים אשר אינם בהכרח בנויים על וורדפרס משתמשים במערכת זו על מנת לנהל את האתר לאחר שהוא כבר קיים (מפני שמדובר כאמור במערכת ניהול תוכן יעילה ונוחה לתפעול). רבים מהאתרים הגדולים והחשובים ביותר בעולם (דוגמת אלו של גופי תקשורת מובילים) בנויים על וורדפרס או משתמשים בו על מנת לנהל את האתר בפועל.

מלבד למגוון האפשרויות הנוחות והזמינות לנהל כמעט כל דבר באתר ולשנות אותו כרצוננו בכל שלב, וורדפרס היא גם מערכת אשר ידידותית ביותר ל SEO, כלומר – מאפשרת קידום אורגני יעיל ואפקטיבי יחסית של האתר, בין אם מבוצע על ידי מומחה לקידום אתרים ובין אם על ידי בעל האתר עצמו. בוורדפרס נוכל למצוא תוספים ייעודיים המייעלים ומפשטים את הקידום, דוגמת YOAST SEO"" המאפשר לבצע אופטימיזציה לאתר ולדפיו השונים ביתר יעילות, להתממשק בצורה טובה לכלים מרכזיים של גוגל המשמשים לצורך קידום אתרים אורגני (דוגמת גוגל אנליטיקס). תוסף זה גם יוודא כי כשאנחנו מעלים דף חדש לאתר, הוא יעמוד בדרישות שונות אשר יהפכו אותו לאופטימאלי מבחינת קידום בגוגל. בקיצור – תוספים המסייעים לנו ישירות לקדם את האתר, וממש עושים עבורנו חלקים בלתי מבוטלים מהעבודה.

לא באמת אתר אמיתי – אופציות דלות וחינמיות למראה בכמה מהמתחרות העיקריות

על מנת להבין טוב יותר את היתרונות של וורדפרס מבחינת קידום אורגני של האתר, כדאי להיות מודעים גם לכמה מהאלטרנטיבות העיקריות לפלטפורמה זו בשוק כיום, דוגמת פלטפורמות חינמיות למיניהן באמצעותן ניתן להקים אתר בכמה דקות וללא כל ידע מקצועי בתחום.
פלטפורמות אלו קוסמות לאנשים רבים, הן מכיוון שהן חינמיות והן מכיוון שעל פניו ניתן לבנות אתר אסתטי ומרשים באמצעות פלטפורמות אלו, בקלות וכמעט ללא צורך במשאבים כלשהם. אך מבחינות רבות מדובר במצג שווא – במרבית הפלטפורמות הללו מה שניתן בחינם הוא רק הגרסה הבסיסית ביותר, המאפשרת אמנם לבנות אתר חדש אך מאוד מוגבלת מבחינת האפשרויות והפיצ'רים שהיא מעמידה לרשותנו. ברגע שנרצה לשנות כמה דברים באתר, נגלה כי עלינו לרכוש גרסאות מתקדמות יותר, אשר אינן חינמיות כמובן. אפילו עבור דברים בסיסיים ביותר דוגמת שימוש בפונטים מסוימים, שינוי של צבעים במקומות שונים בדפי האתר ועוד נדרשים הלקוחות לשלם, ואז בעצם מרבית היתרון של פלטפורמות אלו נעלם, ואנחנו נותרים עם אתר המנוהל בפלטפורמה בינונית ומוגבלת יחסית, שגם עולה לנו כסף.
זה לא בהכרח תמיד המצב, אך זה מאפיין נרחב ונפוץ מספיק של פלטפורמות חינמיות להקמת אתרים, כך שחשוב להכיר ולהיזהר מכך, ולהבין "על הדרך" את היתרונות שהופכים את וורדפרס לפלטפורמה המובילה, הפופולארית והיעילה ביותר בתחום כיום.

 

דילוג לתוכן
בואו נדבר! בואו נדבר! ווטסאפ – 052-8419379 ווטסאפ – 052-8419379
Go to top