קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים במסגרת SEO, כאלו אשר אינם נמצאים באתר שלכם אלא מפנים אליו, היוו ועדיין מהווים חלק מרכזי בכל אסטרטגיית קידום אתרים מקצועית. עובדה זו לא השתנתה לאורך השנים, גם לאור השינויים והחידושים באלגוריתם החיפוש של גוגל. מה הופך קישורים חיצוניים לחשובים והכרחיים כל כך במסגרת קידום אורגני של אתר וכיצד מומלץ לבנות פרופיל קישורים חיצוניים עבור האתר שלכם?

כיצד נבנה פרופיל קישורים חיצוניים אפקטיבי ואיכותי?

אחת הדרכים להבטיח כי אנחנו יוצרים קישורים חיצוניים לאתר שלנו אשר יהיו אכן אפקטיביים בקידומו, היא לגרום לקישורים אלו להופיע "בעצמם", או ליתר דיוק – על ידי הגולשים או בעלי אתרים אחרים. זאת נוכלן להשיג על ידי כך שנעלה תוכן איכותי, אינפורמטיבי ואטרקטיבי לאתר שלנו או לאתרים אחרים, תוכן אשר באמת יעניק ערך מוסף לגולשים ולכן גם יגרום להם להגיע לאתר שלנו מתוך סקרנות אותנטית, ולא מתוך לחיצה על לינק "פיתיון" כלשהו. מאמרים אינפורמטיביים בתחום בו עוסק האתר שלנו, סרטוני ווידיאו בעלי ערך מוסף עבור הצופים בהם, תגובות אינפורמטיביות בתחום בו מתמחה האתר שלנו אותן נציב באתרים ופוסטים רלבנטיים וכו' – כל אלו יסייעו ליצור את הקישורים החיצוניים בצורה אורגנית, ולגרום לאתרים אחרים להפנות את גולשיהם אלינו. אין תחליף למקצועיות וערך מוסף אמיתי, והגולשים (והאתרים האחרים גם יחד) יעריכו זאת יותר מכל אסטרטגייה אחרת.
בנוסף, מומלץ לבצע מספר פעולות נוספות במסגרת בניית פרופיל קישורים חיצוניים אפקטיבי עבור האתר שלכם.

מעוניינים בבניית פרופיל קישורים לאתר שלכם?
אתם יכולים לפנות אלי גם באתר לינק 4 ווב, תוכלו לראות גם את המחירון האטרקטיבי שלי

תמי לב – פרסום כתבות >>

דברו איתי בווטסאפ, בטלפון או במייל.

קרא עוד

מה חשוב לדעת בבניית פרופיל קישורים?

אפיון הגולשים שמעוניינים שיגיעו אלינו – יש ליצור אפיון ופילוח מפורט ככל שניתן של הגולשים שאנחנו מעוניינים שיגיעו לאתר שלנו, אלא שקיים סיכוי טוב יחסית לכך שימשיכו להיות איתנו באינטראקציה גם לאחר הכניסה הראשונית, ואולי בהמשך גם יהפכו ללקוחות. בהתאם לאפיון הגולשים הפוטנציאליים שאנו מעוניינים למשוך נוכל לבנות אסטרטגיה מושכלת של שימוש ב"נכסים הדיגיטליים" העומדים לרשותנו – תוכן איכותי שביכולתנו להעלות, מוצרים ושירותים שונים, שיתופי פעולה עם אתרים אחרים, האנשים העובדים בעסק שלנו וכד'. על פי פילוח ואפיון הגולשים אותם אנו "מטרגטים" נוכל לדעת כיצד להפעיל את הנכסים הדיגיטליים שלנו ברשת.

בחירת האתרים מהם ייצא הקישור החיצוני אלינו – זהותו ואופיו של האתר המפנה אלינו חשובה גם כן, ויש לבחור בצורה מושכלת את אותם אתרים בהם נרצה להציב קישורים חיצוניים. כמובן שאתרים מאותו תחום כמו זה של האתר שלנו, או כאלו המשיקים לתחום הפעילות שלנו, הם אופציה מתבקשת, אך כך גם אינדקסי אתרים למיניהם הרלבנטיים לתחום עיסוקכם, אתרי ידיעות מקומיים, עמודים רלבנטיים ופופולאריים ברשתות החברתיות ועוד.

בחירת יעד הקישור – גם בבחירת דף היעד (באתר שלכם) אליו יפנה הקישור הוא חשוב מאין כמוהו. לא כל קישור צריך להפנות לאותו דף, לפעמים מתאים יותר לקשר לדף הבית, לפעמים לדף נחיתה של מוצר ספציפי וכו'. הקדישו לכך תשומת לב לצורך שיפור האפקטיביות של פרופיל הקישורים החיצוניים של האתר שלכם.

תזמון הקישורים – חשוב לתזמן את פרסומם של קישורים חיצוניים בצורה הגיונית, ולא לפרסם בבת אחת אינספור קישורים חדשים או לבצע פעולות מסורבלות ופזיזות שכאלו, אשר ידליקו נורה אדומה אצל האלגוריתם של גוגל. בנוסף, כדאי להקפיד להעשיר את האתר שלכם בתכנים במקביל להוספת קישורים חיצוניים, ולא ליצור אי סימטריה בין כמות הקישורים לבין כמות התוכן (או קצב גידולו) באתר שלכם.

לסיכום, קישורים חיצוניים הם חלק אינטגראלי ומרכזי בכל אסטרטגיית קידום אתרים מוצלחת. בעוד אסור להתעלם מכלי זה, חשוב לבנות פרופיל קישורים חיצוניים ולהשתמש בהם בצורה מושכלת ומיודעת, כזו אשר באמת מקדמת הפצה של תוכן איכותי על ידי האתר שלכם, ולא נעשית בצורה מלאכותית יתר על המידה אשר עלולה חשד. ניתן לכתוב עוד אינספור מילים אודות נושא זה, לכן חשוב לעבוד עם מקדם אתרים מקצועי ומנוסה, אשר מכיר את נושא הקישורים החיצוניים לעומק וידע כיצד להשתמש בהם בחוכמה על מנת לקדם את האתר שלכם.

קידום אתרי וורדפרס

לחץ כאן קידום אתרי וורדפרס הקמת אתר אינטרנט היא תהליך המצריך חשיבה גם על קידומו העתידי, כמו גם על האופן בו נוכל לעצב ולשנות אותו

קרא עוד »

ניהול מוניטין באינטרנט

ניהול מוניטין באינטרנט ניהול מוניטין באינטרנט נראות באינטרנט היא הכל כיום, לפחות עבור אינספור בתי עסק וארגונים, אנשי מקצוע ושאר בעלי אתרים ונכחות ברשת המשתמשים

קרא עוד »

יועץ קידום אתרים SEO

ייעוץ וליווי SEO קידום אתרים בגוגל הוא שירות אשר לחשיבותו מודעים מרבית בעלי האתרים, במיוחד בעלי אתרים עסקיים עבורם חשוב במיוחד לשמור על מיקומים גבוהים

קרא עוד »

אופטימיזציה לאתר SEO

אופטימיזציה לאתר SEO קידום אתרים אורגני מוצלח הופך למשימה מאתגרת יותר ויותר ככל שרמת התחרות ברשת עולה, ועל מנת להישאר רלבנטיים ולהצליח לקדם את האתר

קרא עוד »

קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים קישורים חיצוניים במסגרת SEO, כאלו אשר אינם נמצאים באתר שלכם אלא מפנים אליו, היוו ועדיין מהווים חלק מרכזי בכל אסטרטגיית קידום אתרים מקצועית.

קרא עוד »

בדיקת תאימות האתר שלך לגוגל

דילוג לתוכן
בואו נדבר! בואו נדבר! ווטסאפ – 052-2200550 ווטסאפ – 052-2200550
Go to top